• -25,00 zł
60x120 Prześcieradło nieprzemakalne 60x120
search
  • 60x120 Prześcieradło nieprzemakalne 60x120

60x120 Prześcieradło nieprzemakalne 60x120

81,90 zł
56,90 zł Zniżka 25,00 zł
Brutto

Prześcieradło nieprzemakalne w rozmiarze 60x120 - zapewnij sobie i swoim najbliższym jakościowy sen!

W 100% nieprzemakalne, antyalergiczne oraz w pełni bezpieczne!

Prześcieradła nieprzemakalne sprawdzą się każdemu, kto potrzebuje dodatkowej ochrony materaca. Ich wodoodporne właściwości są gwarancją tego, że są one w 100% skuteczne w ochronie materaca przed zmoczeniem oraz wszelkimi zabrudzeniami. Dodatkowo, nasze produkty są przeciwbakteryjne, dzięki czemu są świetną pomocą podczas walki z wszelkimi alergiami.

PRODUKT POLSKI

Sami korzystamy z naszych ochronnych prześcieradeł i możemy zapewnić o ich świetnej jakości i 100% działaniu ochronnym!

Jeśli potrzebujesz skutecznej ochrony, komfortu użytkowania oraz poprawieniu jakości swojego snu, wybierz nasze prześcieradła nieprzemakalne!

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Chcesz zadbać o odpowiednią jakość swojego snu? Chcesz ochronić swoje łóżko przed zmoczeniem? A może zmagasz się z alergią i potrzebujesz skutecznie ochronić się przed roztoczami?

Zdecyduj się na nasze prześcieradło nieprzemakalne!

Nasze prześcieradła są zaprojektowane tak, by spełniać wszystkie potrzeby naszych klientów:

• są w 100% wodoodporne, a swoją wodoodporność zawdzięczają specjalnej warstwie polyuretanowej, która stanowi jego spodnią część

• są wykonane z materiałów pochodzenia naturalnego, a ich wierzch stanowi przyjemna w dotyku bawełna frotte, która jest niezwykle delikatna dla ciała

• umożliwiają cyrkulację powietrza oraz są "oddychające", ponadto, nie powodują podrażnień skóry, odparzeń ani nie powodują nadmiernego pocenia podczas snu.

• są antybakteryjne i przeciwroztoczowe

• nie hałasują

Oferujemy produkty  najlepszej jakości i są całkowicie bezpieczne podczas użytkowania. Nasze produkty są rekomendowane nawet dla niemowląt i małych dzieci!

Bardzo długo testowaliśmy liczne rozwiązania i stworzyliśmy produkt o przemyślanej i wytrzymałej konstrukcji. Nasze prześcieradła posiadają elastyczną bandę dookoła i w pełni zakrywają materac. Szew zabezpieczony jest dodatkowym obszyciem overlokiem, co przedłuża jego trwałość.

Produkty z naszego sklepu są PRODUKOWANE W POLSCE

Produkt polecany jest także do szpitali, hospicjów, domów spokojnej starości, hoteli i internatów, gdyż umożliwia utrzymanie odpowiedniej czystości i higieny.

Kupując prześcieradła z naszego sklepu, zapewniasz sobie lepszy sen!

Komentarze (24)
Oceń