• -20%
80x200 Ochraniacz Podkład na materac 80x200
search
  • 80x200 Ochraniacz Podkład na materac 80x200

80x200 Ochraniacz Podkład na materac 80x200

38,74 zł
30,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Wybierz nasz ochraniacz 80x200 i zapewnij sobie i swoim bliskim ochronę przed przemakaniem. 

Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zagwarantować Ci 100% satysfakcję z dokonanego zakupu. Ochraniacze wodoodporne nie tylko chronią przed przemakaniem, ale zabezpieczają także materac przed zabrudzeniami i plamami. Właściwości naszych produktów gwarantują skuteczną ochronę oraz pozwalają na utrzymanie odpowiedniej higieny w miejscu, w którym śpisz. 

Nasze ochraniacze są PRODUKOWANE W POLSCE

Kup podkład nieprzemakalny i ciesz się wskazaną higienę oraz bezpieczeństwem swojego snu.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Nieprzemakalny ochraniacz na materac w rozmiarze 80x200 cm.

Nasze podkłady nieprzemakalne wyróżniają się sprawdzoną jakością i 100% bezpieczeństwem użytkowania – w naszej ofercie znajdziesz tylko produkty sprawdzonej jakości, które wybieramy w taki sposób, aby zapewnić Ci pełną satysfakcję z dokonanego zakupu.

Nasze podkłady nieprzemakalne są sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa, a użycie do ich produkcji materiałów naturalnego pochodzenia, pozwala na używanie ich nawet w dziecięcych łóżeczkach. Co więcej, działanie antybakteryjne i przeciwroztoczowe naszych podkładów umożliwia ich swobodne wykorzystanie w przypadku walki z alergią.

Nasze produkty są skonstruowane tak, aby całkowicie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Użycie ochronnej membrany poliuretanowej gwarantuje, że są w 100% nieprzemakalne i skutecznie chronią przed przemakaniem i zabrudzeniami. Co więcej, nasze podkłady ochronne są wykonane z niezwykle przyjemnego materiału – delikatnej dla ciała bawełny frotte, która ułatwia swobodną cyrkulację powietrza. Właściwości naszych podkładów sprawiają, że nie powodują one potliwości, odparzeń ani podrażnień skóry.

Ochraniacz jest przeznaczony nawet dla niemowląt!

Właściwości naszych wodoodpornych ochraniaczy sprawiają, że idealnie nadają się one nie tylko do użytku domowego, ale w miejscach, takie jak szpitale, hospicja, placówki medyczne, żłobki, hotele, internaty czy SPA.

Dodatkową cechą naszych ochraniaczy jest łatwa aplikacja na materac – dzięki czterem solidnym gumkom na rogach, podkład jest niezwykle łatwy w mocowaniu na materacu. Wyjątkową wytrzymałość produktu zapewnia zabezpieczenie szwu obszyciem overlokiem.

Podkłady są PRODUKOWANE W POLSCE

Wybierając artykuły z naszego sklepu, możesz liczyć na świetną jakość całkowite bezpieczeństwo oraz skuteczną ochronę swojego materaca.

Komentarze (25)
Oceń