• -20%
80x160 Ochraniacz Podkład na materac 80x160
search
  • 80x160 Ochraniacz Podkład na materac 80x160

80x160 Ochraniacz Podkład na materac 80x160

38,74 zł
30,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Wybierz ochraniacz wodoodporny 80x160 i zapewnij sobie i swoim bliskim 100% ochronę przed przemakaniem i zabrudzeniami. 

Nasze podkłady są zaprojektowane tak, by zapewnić Ci 100% satysfakcję z zakupu. Ochraniacze wodoodporne nie chronią jedynie przed przemakaniem, ale zabezpieczają także materac przed zabrudzeniami i plamami. Właściwości naszych produktów zapewniają 100% ochronę oraz ułatwiają utrzymanie odpowiedniej higieny oraz czystości w miejscu, w którym śpisz. 

Nasze ochraniacze są PRODUKOWANE W POLSCE

Zdecyduj się na nasz wodoodporny podkład i ciesz się odpowiednią czystością i bezpieczeństwem swojego snu.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Nieprzemakalny podkład na materac w rozmiarze 80x160 cm.

Nasze podkłady ochronne wyróżniają się najlepszą jakością i gwarancją bezpieczeństwa użytkowania – znajdziesz u nas tylko sprawdzone produkty, które wybieramy tak, aby móc zapewnić Ci pełną satysfakcję z dokonanego zakupu.

Nasze ochraniacze są sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa użytkowania, a użycie do ich produkcji materiałów naturalnego pochodzenia, pozwala na korzystanie z nich nawet posiadając małe dzieci. Ponadto, właściwości antybakteryjne naszych ochraniaczy pozwalają na ich swobodne wykorzystanie podczas zmagań z alergią.

Nasze produkty są zaprojektowane tak, by całkowicie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Użycie specjalnej membrany poliuretanowej zapewnia, że są w pełni nieprzemakalne oraz skutecznie zabezpieczają przed przemakaniem i zabrudzeniami. Ponadto, nasze ochraniacze wykonane są z niezwykle przyjemnego w dotyku materiału – delikatnej dla ciała bawełny frotte, która ułatwia swobodną cyrkulację powietrza. Właściwości naszych podkładów sprawiają, że nie powodują one potliwości, odparzeń ani podrażnień skóry.

Podkład jest bezpieczny nawet dla niemowląt!

Właściwości naszych produktów sprawiają, że bardzo dobrze nadają się one zarówno do użytku w domu, ale w miejscach, takie jak szpitale, hospicja, placówki medyczne, żłobki, hotele, internaty czy SPA.

Dodatkową cechą naszych ochraniaczy jest niezwykle łatwa aplikacja na materac – dzięki 4 solidnym gumkom na rogach, podkład jest niezwykle łatwy w zakładaniu. Wyjątkową trwałość ochraniacza zapewnia zabezpieczenie szwu obszyciem overlokiem.

PRODUKT POLSKI

Wybierając nasze produkty, decydujesz się na pewne bezpieczeństwo, sprawdzoną jakość oraz skuteczną ochronę swojego materaca.

Komentarze (29)
Oceń