• -20%
70x160 Ochraniacz Podkład na materac 70x160
search
  • 70x160 Ochraniacz Podkład na materac 70x160

70x160 Ochraniacz Podkład na materac 70x160

33,74 zł
26,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Wybierz nasz podkład nieprzemakalny na materac 70x160 i zapewnij sobie i swoim bliskim skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami. 

Nasze produkty są zaprojektowane tak, by zapewnić Ci całkowitą satysfakcję z dokonanego zakupu. Ochraniacze wodoodporne nie tylko chronią przed przemakaniem, ale także zabezpieczają łóżko przed niechcianymi plamami i zabrudzeniami. Jego właściwości gwarantują skuteczną ochronę oraz ułatwiają utrzymanie odpowiedniej higieny oraz czystości w Twoim łóżku. 

WYPRODUKOWANE W POLSCE

Kup nasz wodoodporny podkład i ciesz się odpowiednią czystością i bezpieczeństwem swojego snu.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Nieprzemakalny podkład na materac 70x160 cm.

Nasze ochraniacze wyróżniają się najlepszą jakością i 100% bezpieczeństwem użytkowania – w naszej ofercie znajdziesz jedynie ochraniacze sprawdzonej jakości, które są wybierane tak, aby móc zapewnić Ci pełną satysfakcję z dokonanego zakupu.

Nasze podkłady nieprzemakalne są przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, a użycie do ich produkcji naturalnych materiałów, pozwala na korzystanie z nich nawet w łóżeczkach dziecięcych. Co więcej, właściwości antybakteryjne i przeciwroztoczowe naszych ochraniaczy umożliwiają swobodne korzystanie z nich w przypadku zmagań z alergią.

Nasze produkty są zaprojektowane tak, by w pełni zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Użycie ochronnej membrany poliuretanowej gwarantuje, że są w pełni nieprzemakalne i skuteczne w ochronie przed przemakaniem. Ponadto, nasze podkłady nieprzemakalne wykonane są z niezwykle przyjemnego materiału – delikatnej dla ciała bawełny frotte, która umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Właściwości naszych ochraniaczy sprawiają, że nie powodują one potliwości, odparzeń ani podrażnień skóry.

Podkład jest rekomendowany nawet dla niemowląt!

Właściwości naszych naszych wodoodpornych produktów sprawiają, że bardzo dobrze sprawdzają się one nie tylko do użytku w domu, jak i w placówkach, takich jak szpitale, placówki medyczne, hospicja, żłobki, internaty, hotele czy SPA.

Dodatkowym plusem naszych wodoodpornych ochraniaczy jest łatwa aplikacja na materac – dzięki czterem solidnym gumkom na rogach, ochraniacz jest niezwykle łatwy w zakładaniu. Niezwykłą trwałość produktu zapewnia zabezpieczenie szwu obszyciem overlokiem.

Ochraniacze z naszego sklepu są PRODUKOWANE W POLSCE

Wybierając artykuły z naszego sklepu, wybierasz najlepszą jakość, pewne bezpieczeństwo i skuteczną ochronę swojego materaca.

Komentarze (19)
Oceń