• -20%
70x140 Ochraniacz do łóżeczka 140x70 Podkład na materac 70x140
search
  • 70x140 Ochraniacz do łóżeczka 140x70 Podkład na materac 70x140

70x140 Ochraniacz do łóżeczka 140x70 Podkład na materac 70x140

33,74 zł
26,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Wybierz podkład nieprzemakalny na materac 70x140cm i zapewnij sobie i swoim bliskim ochronę przed przemakaniem. 

Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zagwarantować Ci całkowitą satysfakcję z dokonanego zakupu. Ochraniacze wodoodporne nie chronią jedynie przed przemakaniem, ale zabezpieczają również łóżko przed zabrudzeniami i plamami. Jego właściwości zapewniają skuteczną ochronę oraz ułatwiają utrzymanie właściwej higieny w Twojego materaca. 

Nasze produkty są POLSKIEJ PRODUKCJI

Zdecyduj się na nasz ochraniacz i ciesz się odpowiednią czystością i bezpieczeństwem swojego snu.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Wodoodporny podkład na materac 70x140 cm.

Nasze podkłady nieprzemakalne wyróżniają się najwyższą jakością oraz 100% bezpieczeństwem użytkowania – znajdziesz u nas ochraniacze tylko sprawdzonej jakości, które wybieramy w taki sposób, aby móc zapewnić Ci pełną satysfakcję z dokonanego zakupu.

Ochraniacze z naszego sklepu są sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa, a użycie do ich produkcji naturalnych materiałów, pozwala na korzystanie z nich nawet w dziecięcych łóżeczkach. Natomiast, właściwości antyalergiczne naszych produktów pozwalają na ich bezpieczne wykorzystanie w przypadku walki z alergią.

Nasze produkty są zaprojektowane tak, by całkowicie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Użycie specjalnej membrany poliuretanowej zapewnia, że są w pełni wodoodporne i skutecznie chronią przed przemakaniem. Co więcej, nasze podkłady ochronne są wykonane z niezwykle przyjemnego w dotyku materiału – delikatnej dla skóry bawełny frotte, która umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Oddychające właściwości naszych produktów sprawiają, że nie wywołują one potliwości, odparzeń czy też podrażnień skóry.

Produkt jest rekomendowany nawet dla niemowląt!

Specjalne właściwości naszych ochraniaczy sprawiają, że bardzo dobrze sprawdzają się one nie tylko do użytku domowego, również w placówkach, takich jak szpitale, hospicja, placówki medyczne, żłobki, hotele, internaty czy SPA.

Dodatkowym plusem naszych wodoodpornych ochraniaczy jest niezwykle łatwa aplikacja na materac – dzięki czterem mocnym gumkom na rogach, ochraniacz jest bardzo łatwy w zakładaniu. Wyjątkową trwałość produktu zapewnia zabezpieczenie szwu obszyciem overlokiem.

Produkty z naszego sklepu są PRODUKOWANE W POLSCE

Wybierając nasze podkłady, możesz liczyć na całkowite bezpieczeństwo, sprawdzoną jakość i skuteczną ochronę materaca.

Komentarze (23)
Oceń